TP-LINK | 24-Port Gigabit Rackmount Switch | TL-SG1024 | Unmanaged | Rackmountable
- Код товара: 339557
- EAN: 6935364020101
- MPN: TL-SG1024
86.67€
Без налога: 71.63€
| Производитель | TP-LINK |
| Гарантия | 60 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Тип свича | Unmanaged |
| Формат | Rackmountable |
| Producer product name | TL-SG1024 |
| Producer product family | 24-Port Gigabit Rackmount Switch |
| Gross depth (mm) | 80 мм |
| Gross height (mm) | 250 мм |
| Gross width (mm) | 525 мм |
| Packing quantity | 6 шт. |
| Paper/Pasteboard | 55.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 15.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.07 кг |
| Volume (m3) | 0.0105 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Tare other | 2.00 гр. |
| Gross depth master carton | 545 мм |
| Gross width master carton | 520 мм |
| Gross height master carton | 275 мм |
| Net weight master carton | 14.832 кг |
| Tare weight master carton | 1.325 кг |
| Palette Qty | 132 шт. |
| Gross weight | 2.472 кг |
| Net weight | 2.402 кг |
| Predominant port type | 10/100/1000 Mbps (RJ-45) |
| POE | No |
| Количество портов Ethernet LAN ( RJ-45) | 24 |
| Цвет товара | Black |