Goobay | 2.4 A | Dual USB charger | 44951
- Код товара: 342483
- EAN: 4040849449512
- MPN: 44951
5.30€
Без налога: 4.38€
| Производитель | Goobay |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | 44951 |
| Producer product family | Dual USB charger |
| Ток на входе | 2.4 А |
| Gross depth (mm) | 90.00 мм |
| Gross height (mm) | 140 мм |
| Gross width (mm) | 20 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.000252 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 45.6 гр. |
| Palette Qty | 6857 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.045 кг |
| Net weight | 0.025 кг |
| Output type | 2 USB 2.0 female (Type A) |
| Другие особенности | Charges up to two devices simultaneously; Universally suitable for devices such as smartphones or tablets that are charged via USB or as a power supply unit for supplying power to devices via USB; The integrated electronics protect against overload, overheating and short-circuit, thus providing optimum safety. load, overheating and short-circuit and thus offers the optimum safety. |
| Цвет товара | Black |
| Мощность | 12 Вт |
| Совместимость | For many manufacturers like Apple iPhone or iPad, Samsung Galaxy series, Sony, Huawei, LG, Xiaomi |
| Тип ввода | Euro male (Type C CEE 7/16) |