Lenovo | Travel Adapter | USB-C AC | 65 W
- Код товара: 342519
- EAN: 0194552822231
- MPN: 40AW0065WW
80.51€
Без налога: 66.54€
| Производитель | Lenovo |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | USB-C AC |
| Producer product family | Travel Adapter |
| Выходная мощность | 65 Вт |
| Gross depth (mm) | 175 мм |
| Gross height (mm) | 80 мм |
| Gross width (mm) | 100 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 88 гр. |
| Plastic (No PET) | 138 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.226 кг |
| Volume (m3) | 0.0014 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| TI weight (kg) | 0.03 кг |
| Palette Qty | 601 шт. |
| Gross weight | 0.346 кг |
| Net weight | 0.12 кг |
| Цвет товара | Black |