Genesis | Gaming Mouse | Krypton 200 | Wired | Black
- Код товара: 343357
- EAN: 5901969426830
- MPN: NMG-1713
14.31€
Без налога: 11.83€
| Производитель | Genesis |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | PL |
| Тип | Wired |
| Producer product name | Krypton 200 |
| Producer product family | Gaming Mouse |
| Цвет товара | Black |
| Gross depth (mm) | 135 мм |
| Gross height (mm) | 200 мм |
| Gross width (mm) | 60 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 90.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 8.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.00162 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| PET | 1.00 гр. |
| Gross depth master carton | 605.00 мм |
| Gross height master carton | 400.00 мм |
| Gross width master carton | 290.00 мм |
| Net weight master carton | 10.2 кг |
| Palette Qty | 1067 шт. |
| Tare weight master carton | 0.9 кг |
| Gross weight | 0.196 кг |
| Net weight | 0.098 кг |
| Connections | USB Type-A |
| Sensors | Optical with Software |
| Features | Maximum resolution of 6400 DPI; Silent switches; Krypton 200 will remember all your settings |
| Вес | 77 гр. |
| Длина кабеля | 1.8 м |
| Количество кнопок | 6 |
| Ширина | 6.7 см |
| Высота | 4.1 см |
| Speed modes | 66 inch/s |
| Освещение | RGB |
| Длина | 12.4 см |
| Совместимые операционные системы | Windows XP, Windows Vista, Windows 8, Windows 7, Windows 10, Linux, Android 4.2.2 |
| Разрешение | 500 - 6400 DPI |