Elgato | Stream Deck MK.2
- Код товара: 343544
- EAN: 840006640554
- MPN: 10GBA9901
191.40€
Без налога: 158.18€
| Производитель | Elgato |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | TW |
| Producer product name | Stream Deck MK.2 |
| Gross depth (mm) | 155 мм |
| Gross height (mm) | 190 мм |
| Gross width (mm) | 81 мм |
| Packing quantity | 14 шт. |
| Paper/Pasteboard | 400 гр. |
| Plastic (No PET) | 35 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.435 кг |
| Volume (m3) | 0.00238545 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:4:2017-04-01 |
| Gross depth master carton | 580 мм |
| Gross width master carton | 324 мм |
| Gross height master carton | 225 мм |
| Net weight master carton | 7.91 кг |
| Tare weight master carton | 0.719 кг |
| Palette Qty | 560 шт. |
| Gross weight | 0.565 кг |
| Net weight | 0.13 кг |
| Совместимость | Elgato 4K Capture Utility, Wave Link, Control Center. OBS, Twitch, Twitter, XSplit, YouTube, Spotify. iCue, Philips Hue, LIFX, IFTTT. Zoom, PowerPoint, Keynote, Apple Mail |
| Features | 15 customizable LCD keys; Adjust Audio; Mute your mic, Turn on lights; Visual feedback confirms your every command; Plugins get your apps up and running with Stream Deck in no time |
| USB output | USB 2.0 |