Elgato | Chat Link Pro | 3.5mm female connector; 3.5mm male connector plug | Black
- Код товара: 343570
- EAN: 840006644064
- MPN: 10GBC9901
22.51€
Без налога: 18.60€
| Производитель | Elgato |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | TW |
| Цвет товара | Black |
| Тип коннектора | 3.5mm female connector; 3.5mm male connector plug |
| Producer product family | Chat Link Pro |
| Gross depth (mm) | 63.00 мм |
| Gross height (mm) | 147.00 мм |
| Gross width (mm) | 63.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 25 гр. |
| Plastic (No PET) | 5 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.03 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| TI weight (kg) | 0.05 кг |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Tare other | 44.00 гр. |
| Palette Qty | 1481 шт. |
| Gross weight | 0.09 кг |
| Net weight | 0.06 кг |
| Другие особенности | Connect your controller, headset, and Elgato Game Capture device or computer |
| Совместимость | PS5, PS4 or Nintendo Switch |
| Длина кабеля | 2.5 м |
| Минимальное количество для заказа | 40 |