Lenovo | Laptop Power Bank | Go G0A3LG2WWW | 20000 mAh | Storm Grey
- Код товара: 345374
- EAN: 195713014618
- MPN: G0A3LG2WWW
131.89€
Без налога: 109.00€
| Производитель | Lenovo |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвет товара | Storm Grey |
| Емкость батареи | 20000 мА·ч |
| Producer product name | Go G0A3LG2WWW |
| Producer product family | Laptop Power Bank |
| Вес | 390 гр. |
| Gross depth (mm) | 170 мм |
| Gross height (mm) | 23 мм |
| Gross width (mm) | 72 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 89.8 гр. |
| Plastic (No PET) | 6.8 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.097 кг |
| Volume (m3) | 0.00028152 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| TI weight (kg) | 0.36 кг |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Palette Qty | 1142 шт. |
| Gross weight | 0.486 кг |
| Net weight | 0.389 кг |
| Тип коннектора | USB Type-C |
| Мощность | 65 Вт |
| Совместимость | Any PD 3.0 devices |