Jimmy | Crevice Tool for JV83/JV63/JV65/H8/H8 Pro
- Код товара: 348251
- EAN: 6946499382101
- MPN: B0C60530001R
2.26€
Без налога: 1.87€
| Производитель | Jimmy |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | Crevice Tool for JV83/JV63/JV65/H8/H8 Pro |
| Gross depth (mm) | 55 мм |
| Gross height (mm) | 195 мм |
| Gross width (mm) | 40 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 8.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 2.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| TI weight (kg) | 0 кг |
| Volume (m3) | 0.000429 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 4028 шт. |
| Gross weight | 0.066 кг |
| Net weight | 0.056 кг |
| Совместимые продукты | For JV83/JV63/JV65/H8/H8 Pro |