Jimmy | Battery Pack for H8 Vacuum Cleaners
- Код товара: 348260
- EAN: 6946499383474
- MPN: B0SK1760004R
47.24€
Без налога: 39.04€
| Производитель | Jimmy |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | Battery Pack for H8 Vacuum Cleaners |
| Gross depth (mm) | 80 мм |
| Gross height (mm) | 110 мм |
| Gross width (mm) | 75 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 8.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 2.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.00066 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 2203 шт. |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Gross weight | 0.46 кг |
| Net weight | 0.45 кг |
| Совместимые продукты | For H8 Vacuum Cleaners |