Jimmy | Battery Pack for HW8 Pro
- Код товара: 348271
- EAN: 6946499383887
- MPN: B0U51760003R
58.67€
Без налога: 48.49€
| Производитель | Jimmy |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | Battery Pack for HW8 Pro |
| Gross depth (mm) | 95 мм |
| Gross height (mm) | 85 мм |
| Gross width (mm) | 60 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 8.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 2.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.0004845 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1887 шт. |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Gross weight | 0.57 кг |
| Net weight | 0.56 кг |
| Совместимые продукты | For HW8 Pro |