Camelion | LR6-BP20 | AA/LR6 | Plus Alkaline | 20 pc(s)
- Код товара: 348444
- EAN: 4260216453106
- MPN: 11102006
5.12€
Без налога: 4.23€
| Производитель | Camelion |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Количество батареек в кмплекте | 20 шт. |
| Технология батареи | Plus Alkaline |
| Тип | AA/LR6 |
| Producer product name | LR6-BP20 |
| Gross depth (mm) | 62 мм |
| Gross height (mm) | 52 мм |
| Gross width (mm) | 73 мм |
| Packing quantity | 30 шт. |
| Paper/Pasteboard | 80.00 гр. |
| PET | 16.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.000235352 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| TI weight (kg) | 0.1 кг |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Plastic (No PET) | 2 гр. |
| Gross depth master carton | 430 мм |
| Gross width master carton | 192 мм |
| Gross height master carton | 190 мм |
| Net weight master carton | 13.98 кг |
| Tare weight master carton | 0.157 кг |
| Palette Qty | 2100 шт. |
| Gross weight | 0.466 кг |
| Net weight | 0.37 кг |
| Тип упаковки | Blister |
| Напряжение батареи | 1.5 В |