Natec | Microphone | NMI-0776 Adder | Black | Wired
- Код товара: 350339
- EAN: 5901969402834
- MPN: NMI-0776
8.62€
Без налога: 7.12€
| Производитель | Natec |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | PL |
| Producer product name | NMI-0776 Adder |
| Producer product family | Microphone |
| Цвет товара | Black |
| Подключение устройства | Wired |
| Gross depth (mm) | 245 мм |
| Gross height (mm) | 80 мм |
| Gross width (mm) | 185 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Plastic (No PET) | 46.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.081 кг |
| Volume (m3) | 0.003626 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 35 гр. |
| Tare other | 42.00 гр. |
| Palette Qty | 477 шт. |
| Gross weight | 0.217 кг |
| Net weight | 0.136 кг |
| Другие особенности | The Adder microphone has a stable and strong stand, thanks to which we can set it in the most convenient place for us, without fearing that the microphone will fall in the least expected moment |
| Беспроводное подключение | No |
| Тип коннектора | 3.5 mm |
| Частота микрофона | 20-20000 Гц |
| Чувствительность микрофона | -55 дБ |