IRIS | IRIScan | Desk 6 | Digital document camera
- Код товара: 350471
- EAN: 5420079900967
- MPN: 462005
116.06€
Без налога: 95.92€
| Производитель | IRIS |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Тип сканнера | Digital document camera |
| Producer product name | Desk 6 |
| Producer product family | IRIScan |
| Gross depth (mm) | 385 мм |
| Gross height (mm) | 132 мм |
| Gross width (mm) | 155 мм |
| Packing quantity | 10 шт. |
| Paper/Pasteboard | 1178 гр. |
| Plastic (No PET) | 1.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 1.18 кг |
| Volume (m3) | 0.0078771 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Combined (other) | 670.0000 гр. |
| TI weight (kg) | 0.045 кг |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Gross depth master carton | 785 мм |
| Gross width master carton | 405 мм |
| Gross height master carton | 290 мм |
| Net weight master carton | 16.5 кг |
| Tare weight master carton | 1.567 кг |
| Palette Qty | 180 шт. |
| Gross weight | 1.65 кг |
| Net weight | 0.471 кг |
| Другие особенности | Wired; Max Resolution 3264 x 2448; A4 document size support, built-in 4 LED lights; 8 MP CMOS; Focus Adjustment - Fixed; Colour |
| Аксессуары в комплекте | Scanpad; USB Cable |
| Интерфейс | USB 2.0 |
| Минимальные системные требования | Windows 10; Intel i3; 2 GB VRAM; 4 GB RAM; 2GB HDD |