Caso | Vacu OneTouch Vacuum sealer | Black
- Код товара: 350598
- EAN: 4038437013016
- MPN: 01301
36.93€
Без налога: 30.52€
| Производитель | Caso |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвет товара | Black |
| Producer product family | Vacu OneTouch Vacuum sealer |
| Packing quantity | 6 шт. |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth (mm) | 170 мм |
| Gross width (mm) | 73 мм |
| Gross height (mm) | 265 мм |
| Volume (m3) | 0.00328865 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.337 кг |
| Paper/Pasteboard | 337 гр. |
| Gross depth master carton | 355 мм |
| Gross width master carton | 230 мм |
| Gross height master carton | 295 мм |
| Net weight master carton | 4.356 кг |
| Tare weight master carton | 0.409 кг |
| Inner carton packing Qty | 4 шт. |
| Ferrous metals | 25.00 гр. |
| TI weight (kg) | 0.033 кг |
| Palette Qty | 426 шт. |
| Gross weight | 0.726 кг |
| Net weight | 0.389 кг |
| Другие особенности | Easy charging via USB-C charging cable. Auto stop when vacuum is reached. Space-saving storage - fits in any drawer. Automatic switch-off in case of unintentional activation. Pumping capacity: 3 litres/min, vacuum: max. -0.4 bar, battery for up to 150 min. |
| Резак в комплекте | No |
| Тип | Vacuum Sealers |
| Размеры (ШхГхВ) | 45 x 45 x 195 мм |