Gembird | Gaming headset with volume control | GHS-05-R | Wired | Over-Ear
- Код товара: 351901
- EAN: 8716309117029
- MPN: GHS-05-R
6.69€
Без налога: 5.53€
| Производитель | Gembird |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Тип коннектора | 3.5 mm 4-pin |
| Тип соединения | Wired |
| Стиль ношения | Over-Ear |
| Producer product family | Gaming headset with volume control |
| Producer product name | GHS-05-R |
| Цвет | Red/Black |
| Встроенный микрофон | Yes |
| Gross depth (mm) | 185.00 мм |
| Gross height (mm) | 235 мм |
| Gross weight | 0.32 кг |
| Gross width (mm) | 85.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 50.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 30.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.08 кг |
| Volume (m3) | 0.003695375 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| TI weight (kg) | 0.01 кг |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Palette Qty | 468 шт. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Net weight | 0.24 кг |
| Другие особенности | Gaming headset with rotating microphone boom; Adjustable headband and comfortable large ear cushions; Practical in-line volume control |
| Полное сопротивление | 32 Ом |
| Беспроводное подключение | No |
| Frequency response | 20 - 20000 Гц |
| Microphone sensitivity | -40 dB |
| Чувствительность | 102 дБмВ |
| Драйвера в комплекте | 40 mm |
| Длина кабеля | 2 м |
| Частота микрофона | 20 - 16000 Гц |