Digitus | Patch cord | DK-1617-020
- Код товара: 352558
- EAN: 4016032387756
- MPN: DK-1617-020
1.54€
Без налога: 1.27€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | DK-1617-020 |
| Producer product family | Patch cord |
| Gross depth (mm) | 150 мм |
| Gross height (mm) | 17 мм |
| Gross width (mm) | 140.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Plastic (No PET) | 5.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.005 кг |
| Volume (m3) | 0.000357 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 4840 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.054 кг |
| Net weight | 0.049 кг |
| Другие особенности | Structure: 4 x 2 AWG 26/7, twisted pair; Boots with kink protection, strain relief and latch protection; Connector 1/2: RJ45/RJ45 |
| Длина кабеля | 2 м |
| Цвет | Grey |