Digitus | Patch cord | DK-2933-01
- Код товара: 352825
- EAN: 4016032248910
- MPN: DK-2933-01
3.30€
Без налога: 2.73€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | DK-2933-01 |
| Producer product family | Patch cord |
| Gross depth (mm) | 145 мм |
| Gross height (mm) | 15 мм |
| Gross width (mm) | 145 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Plastic (No PET) | 6.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.000315375 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 5479 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.026 кг |
| Net weight | 0.02 кг |
| Другие особенности | Cable diameter 3 mm; Cable type: I-VH 2E9/125µ; Fiber diameter: 09/125µ; Connector 1/2: LC/LC |
| Длина кабеля | 1 м |
| Цвет | Yellow |