Digitus | Patch cord | DK-2922-02
- Код товара: 352829
- EAN: 4016032248743
- MPN: DK-2922-02
3.51€
Без налога: 2.90€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | DK-2922-02 |
| Producer product family | Patch cord |
| Gross depth (mm) | 175 мм |
| Gross height (mm) | 15 мм |
| Gross width (mm) | 140 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Plastic (No PET) | 6.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.0003675 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 4702 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.05 кг |
| Net weight | 0.044 кг |
| Другие особенности | Cable diameter 3 mm; Cable type: I-VH 2E9/125µ; Fiber diameter: 09/125µ; Connector 1/2: SC/SC |
| Длина кабеля | 2 м |
| Цвет | Yellow |