Digitus | Flexible Cable Routing | DA-90506
- Код товара: 352832
- EAN: 4016032463511
- MPN: DA-90506
24.18€
Без налога: 19.98€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | DA-90506 |
| Producer product family | Flexible Cable Routing |
| Gross depth (mm) | 116 мм |
| Gross height (mm) | 497 мм |
| Gross width (mm) | 95 мм |
| Packing quantity | 15 шт. |
| Paper/Pasteboard | 130.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 15.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.145 кг |
| Volume (m3) | 0.00547694 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| PET | 14.00 гр. |
| Gross depth master carton | 525 мм |
| Gross width master carton | 505 мм |
| Gross height master carton | 385 мм |
| Net weight master carton | 14.175 кг |
| Tare weight master carton | 1.735 кг |
| Palette Qty | 240 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.945 кг |
| Net weight | 0.8 кг |
| Другие особенности | Material: Plastic, Metal; Diameter: 6.6 cm, flexible; Weight: 760 g |
| Максимальная длинна кабеля | 1.3 м |
| Цвет | Silver |