Flashforge PLA-PLUS Filament | 1.75 mm diameter, 1kg/spool | Silver
- Код товара: 353379
- EAN: 8716309088619
- MPN: 3DP-PLA1.75-01-S
13.01€
Без налога: 10.75€
| Производитель | Flashforge |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвета печати | Silver |
| Тип | 1.75 mm diameter, 1kg/spool |
| Producer product name | PLA-PLUS Filament |
| Gross depth (mm) | 80 мм |
| Gross height (mm) | 205 мм |
| Gross width (mm) | 210.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 40.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.05 кг |
| Volume (m3) | 0.003444 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 502 шт. |
| Gross weight | 1.324 кг |
| Net weight | 1.274 кг |
| Совместимые продукты | For 3D printers |
| Количество | 1 |