Edifier | G2 II | Wired | Over-Ear | Microphone | White
- Код товара: 355164
- EAN: 6923520240692
- MPN: G2 II White
32.05€
Без налога: 26.49€
| Производитель | Edifier |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвет товара | White |
| Producer product name | G2 II |
| Microphone | Yes |
| Тип соединения | Wired |
| Стиль ношения | Over-Ear |
| подавление шума | No |
| Wireless | No |
| Gross depth (mm) | 230 мм |
| Gross height (mm) | 240 мм |
| Gross width (mm) | 110 мм |
| Packing quantity | 20 шт. |
| Paper/Pasteboard | 85.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 15.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.006072 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| TI weight (kg) | 0.01 кг |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Gross depth master carton | 570 мм |
| Gross width master carton | 485 мм |
| Gross height master carton | 530 мм |
| Net weight master carton | 10 кг |
| Tare weight master carton | 2.491 кг |
| Palette Qty | 220 шт. |
| Gross weight | 0.5 кг |
| Net weight | 0.4 кг |
| Беспроводное подключение | No |
| Другие особенности | Driver unit: 50 mm; Sensitivity: 99 dB; G2 II Gaming headset has upgraded 50MM drivers and an independent sound card software that offers a 7.1 sound effect. Enjoy your games with their brilliant gaming headset from the beginning to the very end; You can conveniently control the light, volume, and microphone at any time during your game. Simply plug in the USB cable to start your game |
| Тип коннектора | USB Type-A |
| USB-порт для зарядки | Yes |
| Полное сопротивление | 32 Ом |
| Подключение устройства | USB |
| Диапазон частот | 20-20k Гц |
| Размер динамика | 50 мм |
| NFC features | No |