Edifier | Speaker | M601DB | Bluetooth | Wireless connection
- Код товара: 355796
- EAN: 6923520268924
- MPN: M601DB black
166.18€
Без налога: 137.34€
| Производитель | Edifier |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | M601DB |
| Producer product family | Speaker |
| Bluetooth | Yes |
| Беспроводное подключение | Yes |
| Gross depth (mm) | 565 мм |
| Gross height (mm) | 410 мм |
| Gross width (mm) | 428 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 2606 гр. |
| Plastic (No PET) | 200.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 2.806 кг |
| Volume (m3) | 0.0991462 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| TI weight (kg) | 0.50 кг |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Ferrous metals | 800.00 гр. |
| Palette Qty | 20 шт. |
| Gross weight | 14.5 кг |
| Net weight | 11.694 кг |
| Дистанционно управляемый | Yes |
| Другие особенности | Powerful wireless subwoofer; Built-in Class-D amplifier and Digital Signal Processing (DSP) |
| Цвет товара | Black |
| Версия Bluetooth | V5.1 |
| Тип ввода | AUX: R/L: 450±50mV; SW: 250±20mV; Line in: R/L: 550±50mV; SW: 250±20mV; Optical/Coazial: R/L: 400±50mFFs; SW: 250±20mFFs; Bluetooth: R/L: 500±50mFFs; SW: 250±20mFFs |
| Диапазон частот | R/L: 140Hz-20k; SW: 50Hz-170 Гц |