Edifier | Speaker | MR4
- Код товара: 355800
- EAN: 6923520269112
- MPN: MR4 black
106.83€
Без налога: 88.29€
| Производитель | Edifier |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | MR4 |
| Producer product family | Speaker |
| NFC features | No |
| Bluetooth | No |
| Водонепроницаемый | No |
| Беспроводное подключение | No |
| Портативный | No |
| Gross depth (mm) | 427 мм |
| Gross height (mm) | 185 мм |
| Gross width (mm) | 310 мм |
| Packing quantity | 2 шт. |
| Paper/Pasteboard | 1705 гр. |
| Plastic (No PET) | 150.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 1.855 кг |
| Volume (m3) | 0.02448845 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:4:2017-04-01 |
| TI weight (kg) | 0.50 кг |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Ferrous metals | 800.00 гр. |
| Gross depth master carton | 445 мм |
| Gross width master carton | 330 мм |
| Gross height master carton | 396 мм |
| Net weight master carton | 10.2 кг |
| Tare weight master carton | 0.989 кг |
| Palette Qty | 50 шт. |
| Gross weight | 5.1 кг |
| Net weight | 3.245 кг |
| Другие особенности | Smooth frequency response for great audio reference; Multi-functional knob for power, volume and sound effects toggle |
| Особые свойства | 1-inch silk dome tweeter and 4-inch diaphragm woofers deliver pure sound |
| Цвет товара | Black |
| Тип ввода | TRS balanced input; RCA unbalanced input; AUX unbalanced input |
| Диапазон частот | 60-20k Гц |