Xiaomi | Cordless Precision Screwdriver Set
- Код товара: 356044
- EAN: 6934177756474
- MPN: BHR5474GL
40.10€
Без налога: 33.14€
| Производитель | Xiaomi |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | Cordless Precision Screwdriver Set |
| Gross depth (mm) | 220 мм |
| Gross height (mm) | 35 мм |
| Gross width (mm) | 78 мм |
| Packing quantity | 30 шт. |
| Paper/Pasteboard | 80.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.072 кг |
| TI weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.0006006 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | No |
| PET | 6 гр. |
| Gross depth master carton | 245 мм |
| Gross width master carton | 370 мм |
| Gross height master carton | 250 мм |
| Net weight master carton | 14.22 кг |
| Tare weight master carton | 0.227 кг |
| Palette Qty | 2070 шт. |
| Gross weight | 0.5 кг |
| Net weight | 0.428 кг |
| Тип | Multifunction tool |
| Цвет товара | Grey |
| Тип упаковки | Screwdriver Set |
| Short Description | Strong Magnetic Motor 24 Pieces S2 Steel Bits Two-speed Precision Torque Adjustment Type-C Charging Port |