Bissell | Foot Window Assembly | 1609654 | Bossanova Blue
- Код товара: 358275
- EAN: 2000001219249
- MPN: 1609654
30.06€
Без налога: 24.84€
| Производитель | Bissell |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | 1609654 |
| Producer product family | Foot Window Assembly |
| Цвет товара | Bossanova Blue |
| Gross depth (mm) | 270 мм |
| Gross height (mm) | 150 мм |
| Gross width (mm) | 35 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 113 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.113 кг |
| Volume (m3) | 0.0014175 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Plastic (No PET) | 100 гр. |
| Palette Qty | 610 шт. |
| Gross weight | 0.226 кг |
| Net weight | 0.113 кг |
| Совместимость | For CrossWave 17132 |