Camry | Portable Radio | CR 1140b | Black/Grey
- Код товара: 360220
- EAN: 5908256837010
- MPN: CR 1140 black
14.48€
Без налога: 11.97€
| Производитель | Camry |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвет товара | Black/Grey |
| Функция тревоги | No |
| Producer product name | CR 1140b |
| Producer product family | Portable Radio |
| Gross depth (mm) | 225 мм |
| Gross height (mm) | 129 мм |
| Gross width (mm) | 100 мм |
| Packing quantity | 6 шт. |
| Paper/Pasteboard | 226.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 4.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.23 кг |
| Volume (m3) | 0.0029025 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| PET | 60.00 гр. |
| TI weight (kg) | 0.32 кг |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Gross depth master carton | 313 мм |
| Gross width master carton | 245 мм |
| Gross height master carton | 280 мм |
| Net weight master carton | 4.146 кг |
| Tare weight master carton | 0.365 кг |
| Palette Qty | 480 шт. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.691 кг |
| Net weight | 0.461 кг |
| Другие особенности | Radio frequencies: FM: 88-108MHz, AM: 530-1,600kHz. Rotating telescopic antenna |
| Bluetooth | No |
| Количество предварительно установленных FM станций | Yes |