PETKIT | Concentrated Air Purifying Refill for PURA X and PURA MAX, PURA MAX 2, 50 mlx4
- Код товара: 361833
- EAN: 6973293800258
- MPN: P9214
21.37€
Без налога: 17.66€
| Производитель | PETKIT |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | Concentrated Air Purifying Refill for PURA X and PURA MAX, PURA MAX 2, 50 mlx4 |
| Gross depth (mm) | 37 мм |
| Gross height (mm) | 99 мм |
| Gross width (mm) | 37 мм |
| Inner carton packing Qty | 48.00 шт. |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 12.50 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.013 кг |
| Volume (m3) | 0.000135531 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1516 шт. |
| Gross weight | 0.313 кг |
| Net weight | 0.30 кг |