Canvio Advance | HDTCA40EK3CA | 4000 GB | 2.5 " | USB 3.2 Gen1 | Black
- Код товара: 362619
- EAN: 4260557511220
- MPN: HDTCA40EK3CA
163.75€
Без налога: 135.33€
| Производитель | Toshiba |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | TW |
| Цвет товара | Black |
| Размер жесткого диска | 2.5 дюйм |
| Емкость жесткого диска | 4000 ГБ |
| Интерфейс | USB 3.2 Gen1 |
| Producer product name | HDTCA40EK3CA |
| Producer product family | Canvio Advance |
| Gross depth (mm) | 111.00 мм |
| Gross height (mm) | 145 мм |
| Gross width (mm) | 38.00 мм |
| Packing quantity | 5 шт. |
| Paper/Pasteboard | 83.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.08 кг |
| Volume (m3) | 0.00061161 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Plastic (No PET) | 37.50 гр. |
| Gross depth master carton | 205 мм |
| Gross width master carton | 123 мм |
| Gross height master carton | 161 мм |
| Net weight master carton | 1.44 кг |
| Tare weight master carton | 0.041 кг |
| Palette Qty | 2125 шт. |
| Gross weight | 0.288 кг |
| Net weight | 0.205 кг |
| Тип устройства | Portable Hard Drive |