Tristar | Universal Window Kit | AC-5555 | White
- Код товара: 362857
- EAN: 8713016094629
- MPN: AC-5555
12.66€
Без налога: 10.46€
| Производитель | Tristar |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвет товара | White |
| Producer product name | AC-5555 |
| Producer product family | Universal Window Kit |
| Gross depth (mm) | 70 мм |
| Gross height (mm) | 330 мм |
| Gross width (mm) | 220 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 174 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.184 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 287 шт. |
| Plastic (No PET) | 10 гр. |
| Gross weight | 0.461 кг |
| Net weight | 0.277 кг |
| Другие особенности | The window kit is made out of 100% polyester and has a circuit dimension of 400 cm, therefore, it fits on most windows. Thanks to the Velcro tape, it is very easy to install. |