Epson | Maintenance Parts Kit | S210044
- Код товара: 363779
- EAN: 010343924475
- MPN: C13S210044
93.15€
Без налога: 76.98€
| Производитель | Epson |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | S210044 |
| Producer product family | Maintenance Parts Kit |
| Gross depth (mm) | 345 мм |
| Gross height (mm) | 220 мм |
| Gross width (mm) | 240.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 130 гр. |
| Plastic (No PET) | 100.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.23 кг |
| Volume (m3) | 0.018216 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| TI weight (kg) | 0.67 кг |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Palette Qty | 95 шт. |
| Gross weight | 0.945 кг |
| Net weight | 0.715 кг |
| Другие особенности | Includes: 2 x Air filter, 1 x Wiper unit, 1 x Flushing pad, 2 (1 pair) x gloves |
| Совместимые продукты | SureColor SC-S40610, SureColor SC-S60610, SureColor SC-S80610 |