Ecovacs | Microfiber Cleaning Cloths | W-CC02-0005 | 2 pc(s)
- Код товара: 364973
- EAN: 6970135030507
- MPN: W-CC02-0005
20.55€
Без налога: 16.98€
| Производитель | Ecovacs |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | W-CC02-0005 |
| Producer product family | Microfiber Cleaning Cloths |
| Количество в упаковке | 2 шт. |
| Gross depth (mm) | 50 мм |
| Gross height (mm) | 270 мм |
| Gross width (mm) | 50 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 21 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.023 кг |
| Volume (m3) | 0.000675 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Plastic (No PET) | 2 гр. |
| Palette Qty | 2560 шт. |
| Gross weight | 0.07 кг |
| Net weight | 0.047 кг |
| Совместимость | For Winbot W1, W1 Pro |