Eaton | UPS | 3S 700 IEC | 700 VA | 420 W
- Код товара: 366794
- EAN: 743172101839
- MPN: 3S700I
115.31€
Без налога: 95.30€
| Производитель | Eaton |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | 3S 700 IEC |
| Producer product family | UPS |
| Вместимость | 420 Вт |
| Емкость | 700 ВА |
| Gross depth (mm) | 395 мм |
| Gross height (mm) | 160.00 мм |
| Gross width (mm) | 245 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 800.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 200.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 1.00 кг |
| TI weight (kg) | 3.00 кг |
| Volume (m3) | 0.015484 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 112 шт. |
| Gross weight | 4.7 кг |
| Net weight | 3.7 кг |
| Другие особенности | Software compatibility: Eaton UPS Companion (enables safe system shutdown, energy usage metering and configuration of UPS settings) |
| Топология ИБП | Off line |
| Формат | Tower |
| Цвет товара | Black/White |
| Сертификация | IEC/EN 62040-1, EAC, IEC/EN 62040-2, CE |