Eaton | UPS | Ellipse PRO 650 DIN | 650 VA | 400 W
- Код товара: 366816
- EAN: 743172437266
- MPN: ELP650DIN
190.79€
Без налога: 157.68€
| Производитель | Eaton |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | Ellipse PRO 650 DIN |
| Producer product family | UPS |
| Вместимость | 400 Вт |
| Емкость | 650 ВА |
| Gross depth (mm) | 390.00 мм |
| Gross height (mm) | 315 мм |
| Gross width (mm) | 140 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 800.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 100.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.90 кг |
| TI weight (kg) | 5.00 кг |
| Volume (m3) | 0.017199 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 100 шт. |
| Gross weight | 7.7 кг |
| Net weight | 6.8 кг |
| Топология ИБП | Line-Interactive |
| Количество розеток | 4 |
| Особые свойства | Convenient extra-flat design for easy installation in any office environment; Automatic Voltage Regulation (AVR); High performance surge-protection device compliant with IEC 61643-11 standard; Data line protection to ensure that the internet line (including xDSL) is protected against surges; LCD display for real-time status and measurements; 4 outlets to connect your PC + peripherals; EcoControl function helps you save up to 20 % energy compared to previous generation UPSs; HID-compliant USB port (cable supplied), for automatic integration with major operating systems (Windows/Mac OS/Linux); Easy to replace battery helps to extend UPS service life |
| Формат | Tower |
| Цвет товара | Black |
| Сертификация | IEC/EN 62040-1, IEC/EN 62040-2, CE, EAC |