Gembird | Optical USB mouse | MUS-4B-06-BS | Optical mouse | Black/Silver
- Код товара: 368008
- EAN: 8716309122207
- MPN: MUS-4B-06-BS
2.73€
Без налога: 2.26€
| Производитель | Gembird |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвет товара | Black/Silver |
| Producer product name | MUS-4B-06-BS |
| Producer product family | Optical USB mouse |
| Тип устройства | Optical mouse |
| Gross depth (mm) | 130 мм |
| Gross height (mm) | 186 мм |
| Gross width (mm) | 60 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 30.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.05 кг |
| Volume (m3) | 0.0014508 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| TI weight (kg) | 0.02 кг |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Palette Qty | 1191 шт. |
| Gross weight | 0.101 кг |
| Net weight | 0.051 кг |
| Number of buttons | 4 NULL |
| Другие особенности | Works on most surfaces |
| Длина кабеля | 1.35 м |
| Разрешительная способность движения | 800/1000/1200 точек на дюйм |
| Вес мыши | 71 гр. |
| Тип кабеля | USB |