Gembird | Optical USB LED Mouse | MUS-6B-02 | Optical mouse | Black
- Код товара: 368010
- EAN: 8716309121804
- MPN: MUS-6B-02
6.40€
Без налога: 5.29€
| Производитель | Gembird |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвет товара | Black |
| Producer product name | MUS-6B-02 |
| Producer product family | Optical USB LED Mouse |
| Тип устройства | Optical mouse |
| Gross depth (mm) | 130 мм |
| Gross height (mm) | 185 мм |
| Gross width (mm) | 70 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 30.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.05 кг |
| Volume (m3) | 0.0016835 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| TI weight (kg) | 0.02 кг |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Palette Qty | 1026 шт. |
| Gross weight | 0.14 кг |
| Net weight | 0.09 кг |
| Number of buttons | 6 NULL |
| Другие особенности | Power consumption: 5 V DC up to 5 mA; Comfortable thumb support and durable metal scroll wheel |
| Длина кабеля | 1.35 м |
| Разрешительная способность движения | 1200/1800/2400/3600 точек на дюйм |
| Вес мыши | 112 гр. |
| Тип кабеля | USB 2.0 |