Gembird | Wireless Optical mouse | MUSW-4B-05 | Optical mouse | USB | White
- Код товара: 368019
- EAN: 8716309121880
- MPN: MUSW-4B-06-WS
3.71€
Без налога: 3.07€
| Производитель | Gembird |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвет товара | White |
| Producer product name | MUSW-4B-05 |
| Тип соединения | USB |
| Producer product family | Wireless Optical mouse |
| Тип устройства | Optical mouse |
| Gross depth (mm) | 130 мм |
| Gross height (mm) | 187 мм |
| Gross width (mm) | 60 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 30.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.05 кг |
| TI weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.0014586 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1185 шт. |
| Gross weight | 0.089 кг |
| Net weight | 0.039 кг |
| Другие особенности | Wireless technology: 2.4 GHz, GFSK RF modulation, 80 channels, 32 bit device ID; Operating distance: up to 10 m; Non-slip rubberized ergonomic design |
| Беспроводное подключение | Yes |
| Разрешительная способность движения | 800/1200/1600 точек на дюйм |
| Технология подключения | Wireless |