Digitus | Twisted pair patch cord | Grey
- Код товара: 369743
- EAN: 4016032425922
- MPN: DK-1531-P-305-1
136.31€
Без налога: 112.65€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвет товара | Grey |
| Producer product family | Twisted pair patch cord |
| Gross depth (mm) | 390.00 мм |
| Gross height (mm) | 200.00 мм |
| Gross width (mm) | 390.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 300.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 50.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.30 кг |
| Volume (m3) | 0.03 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| PET | 1.00 гр. |
| Gross depth master carton | 450 мм |
| Gross width master carton | 235 мм |
| Gross height master carton | 285 мм |
| Net weight master carton | 12.404 кг |
| Tare weight master carton | 0.512 кг |
| Palette Qty | 57 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 10.30 кг |
| Net weight | 10.00 кг |
| Тип | CAT 5e SF/UTP |
| Другие особенности | Suitable for direct assembly of RJ45 connectors in order to produce patch cords.Suitable for installations of class D cable lines, 100 MHz. According to the norms ANSI/TIA 568-C; ISO/IEC 11801 2nd Ed.; EN 50173; EN 50288-3-1. |
| Длина кабеля | 305 м |
| Тип кондуктора | Copper |