DEWALT | Impact Torsion heads, 8 mm, 10 mm, 13 mm | DT7460-QZ
- Код товара: 370878
- EAN: 5035048085776
- MPN: DT7460-QZ
18.36€
Без налога: 15.17€
| Производитель | DEWALT |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 172.00 мм |
| Gross height (mm) | 15.00 мм |
| Gross width (mm) | 98.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Palette Qty | 5000.00 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 18 гр. |
| Plastic (No PET) | 2 гр. |
| Gross weight | 0.20 кг |
| Net weight | 0.18 кг |
| Producer product name | DT7460-QZ |
| Producer product family | Impact Torsion heads, 8 mm, 10 mm, 13 mm |