Gembird | TWS Earbuds Valletta | TWS-MLA-GW
- Код товара: 372259
- EAN: 8716309121941
- MPN: TWS-MLA-GW
6.12€
Без налога: 5.06€
| Производитель | Gembird |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | TWS-MLA-GW |
| Producer product family | TWS Earbuds Valletta |
| Тип коннектора | Bluetooth |
| Цвет | White |
| Gross depth (mm) | 25 мм |
| Gross height (mm) | 130 мм |
| Gross weight | 0.059 кг |
| Gross width (mm) | 81 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 40.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.037 кг |
| TI weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.00026325 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| Gross depth master carton | 205 мм |
| Gross width master carton | 213 мм |
| Gross height master carton | 105 мм |
| Net weight master carton | 0.732 кг |
| Tare weight master carton | 0.046 кг |
| Palette Qty | 6564 шт. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Net weight | 0.022 кг |
| Другие особенности | Up to 3 hours of listening time on a single charge; Battery in the storage case adds up to 9 hours of listening time; Automatically mutes your music in case of incoming calls |
| Тип | Wireless |
| Длина кабеля | 0.2 м |
| USB-порт для зарядки | Yes |
| Срок службы батареи | 3 ч |
| Стиль ношения | In-Ear |
| Package content | Gembird “TWS” earbuds; Charging Case; USB Charging Cable |
| Время подзарядки батареи | 1 ч |
| Диапазон частот | 20-20000 Гц |