ETA | Replacement Vacuum bags for vacuum sealers, Reusable | ETA176292535
- Код товара: 372731
- EAN: 8590393335992
- MPN: ETA176292535
11.87€
Без налога: 9.81€
| Производитель | ETA |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | ETA176292535 |
| Producer product family | Replacement Vacuum bags for vacuum sealers, Reusable |
| Gross depth (mm) | 15 мм |
| Gross height (mm) | 360 мм |
| Gross width (mm) | 280 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 3 гр. |
| Plastic (No PET) | 24 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.03 кг |
| Volume (m3) | 0.001512 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| PET | 3 гр. |
| Gross depth master carton | 400 мм |
| Gross width master carton | 370 мм |
| Gross height master carton | 250 мм |
| Net weight master carton | 7.596 кг |
| Tare weight master carton | 0.629 кг |
| Inner carton packing Qty | 4 шт. |
| Ferrous metals | 25.00 гр. |
| Palette Qty | 494 шт. |
| Gross weight | 0.8 кг |
| Net weight | 0.77 кг |
| Другие особенности | Replacement bags are suitable for most foil welders on the market with a minimum weld length of 25 cm |
| Тип | Vacuum Bags |
| Аксессуары в комплекте | 50 bags |
| Размеры (ШхГхВ) | 250 x 350 мм |
| Высота | 0.1 см |
| Depth | 35 см |
| Ширина | 25 см |