Bissell | FreshStart Clean-Out Cycle Solution | 2000 ml
- Код товара: 372937
- EAN: 011120269215
- MPN: 3556
31.31€
Без налога: 25.88€
| Производитель | Bissell |
| Страна происхождения | US |
| Объем | 2000 мл |
| Producer product name | FreshStart Clean-Out Cycle Solution |
| Gross depth (mm) | 114.00 мм |
| Gross height (mm) | 292.00 мм |
| Gross width (mm) | 165.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 600.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.60 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Plastic (No PET) | 84.00 гр. |
| Gross depth master carton | 240 мм |
| Gross width master carton | 213 мм |
| Gross height master carton | 253 мм |
| Net weight master carton | 6.498 кг |
| Tare weight master carton | 0.22 кг |
| Palette Qty | 315 шт. |
| Gross weight | 2.88 кг |
| Net weight | 2.28 кг |
| Другие особенности | FreshStart Clean Out Cycle solution is the BISSELL recommended wash device cleaner for all CrossWave Devices |
| Совместимость | for All CrossWave devices |