DEWALT | DT10624-QZ Cutting Disc for Wood, 165 x 20 mm
- Код товара: 374744
- EAN: 5035048085820
- MPN: DT10624-QZ
11.93€
Без налога: 9.86€
| Производитель | DEWALT |
| Gross depth (mm) | 5.00 мм |
| Gross height (mm) | 225.00 мм |
| Gross width (mm) | 200.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Palette Qty | 4762.00 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Plastic (No PET) | 20 гр. |
| Gross weight | 0.21 кг |
| Net weight | 0.19 кг |
| Producer product name | DT10624-QZ Cutting Disc for Wood, 165 x 20 mm |