Digitus | USB 4.0 Type-C connection cable | AK-300343-008-S | USB-C to USB-C
- Код товара: 375881
- EAN: 4016032481089
- MPN: AK-300343-008-S
17.28€
Без налога: 14.28€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | AK-300343-008-S |
| Producer product family | USB 4.0 Type-C connection cable |
| Тип | USB-C to USB-C |
| Gross depth (mm) | 10.00 мм |
| Gross height (mm) | 115.00 мм |
| Gross width (mm) | 210.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross depth master carton | 605 мм |
| Gross width master carton | 440 мм |
| Gross height master carton | 225 мм |
| Net weight master carton | 8.4 кг |
| Tare weight master carton | 0.599 кг |
| Inner carton packing Qty | 40 шт. |
| Paper/Pasteboard | 12 гр. |
| Palette Qty | 7155 шт. |
| Gross weight | 0.13 кг |
| Net weight | 0.12 кг |
| Charging | Yes |
| For data transferring | Yes |
| Длина кабеля | 0.8 м |
| Цвет | Black |
| Мощность | 100 Вт |