EnerGenie | UPS with USB and LCD display | EG-UPS-036 | 3000 VA | 1800 W
- Код товара: 376303
- EAN: 8716309124744
- MPN: EG-UPS-036
234.23€
Без налога: 193.58€
| Производитель | EnerGenie |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | EG-UPS-036 |
| Producer product family | UPS with USB and LCD display |
| Вместимость | 1800 Вт |
| Емкость | 3000 ВА |
| Gross depth (mm) | 555 мм |
| Gross height (mm) | 290 мм |
| Gross width (mm) | 245 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 1800.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 500.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 2.30 кг |
| TI weight (kg) | 0.03 кг |
| Volume (m3) | 0.03943275 м³ |
| Classification of battery | CL126:PE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 44 шт. |
| Gross weight | 20.8 кг |
| Net weight | 18.5 кг |
| Другие особенности | Informative LCD display. Provides backup power - prevents data loss. Overcharge and overdischarge protection. Compact and reliable - ideal for home and small office use |
| Топология ИБП | Line-Interactive |
| Форма волны | Sine wave |
| Формат | Tower |