Huawei | Battery module | LUNA2000-5-E0
- Код товара: 376770
- EAN: 2000001253472
- MPN: LUNA2000-5-E0
2 172.63€
Без налога: 1 795.56€
| Производитель | Huawei |
| Гарантия | 120 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | LUNA2000-5-E0 |
| Producer product family | Battery module |
| Gross depth (mm) | 670.00 мм |
| Gross height (mm) | 600.00 мм |
| Gross width (mm) | 150.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 3800 гр. |
| Plastic (No PET) | 300 гр. |
| Tare weight (kg) | 4.1 кг |
| Volume (m3) | 0.06 м³ |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 12 шт. |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| TI weight (kg) | 63.8 кг |
| Gross weight | 59.1 кг |
| Net weight | 55 кг |
| Dimension (HxWxD) | 360 x 670 x 150 мм |
| Вес | 12 кг |