D-Link | 7-Port USB 2.0 Hub | DUB-H7/E | USB Hub
- Код товара: 376815
- EAN: 790069252389
- MPN: DUB-H7/E
28.56€
Без налога: 23.60€
| Производитель | D-Link |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | TW |
| Тип | USB Hub |
| Producer product name | DUB-H7/E |
| Producer product family | 7-Port USB 2.0 Hub |
| Gross depth (mm) | 225.00 мм |
| Gross height (mm) | 75.00 мм |
| Gross width (mm) | 150.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 490.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.50 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 425 мм |
| Gross width master carton | 340 мм |
| Gross height master carton | 245 мм |
| Net weight master carton | 7.665 кг |
| Tare weight master carton | 0.602 кг |
| Palette Qty | 683 шт. |
| Gross weight | 0.819 кг |
| Net weight | 0.319 кг |
| Другие особенности | The USB fast charging port allows you to quickly charge your iPad®, iPhone®, tablet, or other power-hungry mobile devices; Fast data transfers with rates up to 480 Mbps; Compatible with USB 2.0 and 1.1 devices |
| Plug & Play | Yes |