Gembird | Power Bank | PB10-02 | 10000 mAh | 2 x USB-AF | Black
- Код товара: 378371
- EAN: 8716309124324
- MPN: PB10-02
7.93€
Без налога: 6.55€
| Производитель | Gembird |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвет товара | Black |
| Емкость батареи | 10000 мА·ч |
| Producer product name | PB10-02 |
| Producer product family | Power Bank |
| Выход | 2 x USB-AF |
| Gross depth (mm) | 25.00 мм |
| Gross height (mm) | 90.00 мм |
| Gross width (mm) | 200.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 50.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 40.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.09 кг |
| TI weight (kg) | 0.05 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 3289 шт. |
| Gross weight | 0.30 кг |
| Net weight | 0.21 кг |
| Input | Micro-USB; Type-C |
| Технология батареи | Li-polymer |
| Мощность | 12 Вт |