Deepcool | 12-Port Addressable RGB Hub | SC700 | N/A
- Код товара: 380686
- EAN: 6933412796497
- MPN: R-SC700-BKNSNN-G
9.37€
Без налога: 7.74€
| Производитель | Deepcool |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | SC700 |
| Producer product family | 12-Port Addressable RGB Hub |
| Фирменное наименование процессора | N/A |
| Gross depth (mm) | 100.00 мм |
| Gross height (mm) | 30.00 мм |
| Gross width (mm) | 60.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 40.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.05 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth master carton | 318 мм |
| Gross width master carton | 247 мм |
| Gross height master carton | 180 мм |
| Net weight master carton | 3.14 кг |
| Tare weight master carton | 0.141 кг |
| Palette Qty | 9600 шт. |
| Gross weight | 0.09 кг |
| Net weight | 0.04 кг |
| Другие особенности | The DeepCool SC700 12-port ARGB hub can power numerous 5V ARGB components simultaneously while occupying only one 3-pin header on a motherboard or controller |
| Порты ввода/вывода | Power Connector: SATA; RGB Connector: 12 Ports x 3Pin Addressable RGB |