Eaton | OnLine UPS | 9E3000I | 3000 VA | 2400 W | C20
- Код товара: 381407
- EAN: 786689166588
- MPN: 9E3000I
1 041.97€
Без налога: 861.13€
| Производитель | Eaton |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | 9E3000I |
| Producer product family | OnLine UPS |
| Вместимость | 2400 Вт |
| Емкость | 3000 ВА |
| Вилка | C20 |
| Gross depth (mm) | 330.00 мм |
| Gross height (mm) | 464.00 мм |
| Gross width (mm) | 496.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 1800.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 200.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 2.00 кг |
| TI weight (kg) | 18.00 кг |
| Volume (m3) | 0.08 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 23 шт. |
| Gross weight | 26.00 кг |
| Net weight | 24.00 кг |
| Другие особенности | Output 6xC13, 1xC19, Double conversion topology Constantly monitors power conditions and regulates voltage and frequency Internal bypass allows service continuity in case of UPS fault LCD display for real-time status and measurements Compatible with Virtual environments (VMware, Hyper-V, Citrix Xen, Redhat) Long backup time with up to 4 optional EBM |
| Топология ИБП | On line |
| Форма волны | Sine wave |
| Формат | Tower |