Natec | USB-C Multiport Adapter | NMP-1690 | Grey | USB Type-C | 0.15 m
- Код товара: 383666
- EAN: 5901969426601
- MPN: NMP-1690
38.25€
Без налога: 31.61€
| Производитель | Natec |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвет товара | Grey |
| Длина кабеля | 0.15 м |
| Разъем 1 | USB Type-C |
| Producer product name | NMP-1690 |
| Producer product family | USB-C Multiport Adapter |
| Gross depth (mm) | 18.00 мм |
| Gross height (mm) | 205.00 мм |
| Gross width (mm) | 70.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 8.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Plastic (No PET) | 10 гр. |
| PET | 20.00 гр. |
| Palette Qty | 6690 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.06 кг |
| Net weight | 0.06 кг |
| Другие особенности | Supported memory cards: microSD, microSDHC, microSDXC, SD, SDHC. Max video resolution 3840 x 2160 px |
| Тип | USB-C Dock |
| Выходные соединения | USB 3.0 3X, HDMI 4K, USB-C PD, RJ45, SD, Micro |